Swoi mężczyźni z łysiną – lista sław z „wielkim czołem”.

Wśród popularnych artystów i sportowców nie brakuje łysych mężczyzn. Wypadanie włosów nie przeszkodziło im w powodzeniu prac w swojej sferze, zyskania opinii i pozwolenia.

Link sponsorowany: Detektyw Mielec

Lista łysych mężczyzn, jacy nieodmiennie królują w porządkach na najpiękniejszych i najbardziej przystojnych klientów jest duża. My chcemy pięć łysych sław.
Łysy mężczyzna z lizakiem.
Aristotelis Savalas, syn osiadłych w Nowoczesnym Jorku greckich imigrantów, dotarłem na świat w 1922 roku. W momencie drugiej wojny światowej pracowałeś w wojsku, później zdobył dyplom psychologa na Columbia University, był dziennikarzem ABC News. Karierę aktora zaczął właśnie w wieku 37 lat, debiutując w serialu „Sunday Showcase”. Już trzy lata później zdobył Oscara za najlepszą drugoplanową rolę – w „Ptaszniku z Alcatraz”. W zgodzie masowego odbiorcy, Telly Savalas to przede każdym stale ssący okrągłe lizaki, łysy ale kolano policyjny detektyw Kojak (w serialu sensacyjnym chodził w latach 1973-1978, później, na momencie lat 80. i 90. telewizja „odgrzała” temat nagrywając kilka filmów o łysym śledczym z Różnego Jorku, również z główną rolą przez Savalasa) i wymowy w przyszłych częściach „Parszywej dwunastki”. Prywatnie Telly Savalas był kobieciarzem (trzykrotnie żonaty), lubił kibicować na wyścigach konnych, grać w kasynie, kolekcjonował też komfortowe pojazdy. Aktor był problemy z prostatą, zmarł na raka w 1994 roku.
Szlachic w kilcie (nie mylić ze spódniczką)
Czerpiący z Szkocji utalentowany aktor, pierwszy odtwórca roli Jamesa Bonda, genialny zakonnik Wilhelm z Baskerville w ekranizacji „Imienia róży”, nieprzekupny policjant w „Nietykalnych” i architekt Jones w „Obecnej krucjacie”, zaczął łysieć dobrze jako nowy człowiek, ale osobę agenta 007 grał… w peruce. Artysta widoczny jest z niewielkiego seplenienia, które część fanów mylnie uważa ze szkocki akcent. W 2000. roku królowa Elżbieta II uhonorowała go tytułem szlacheckim.
Zbuntowany tenisista zrzuca perukę
Syn ormiańskiego boksera Emmanuela Aghassiana narodził się w 1970 roku w Las Vegas. Andre Agassi, bo o zanim mowa, do świata tenisa trafił właśnie za sprawą ojca, którego w danej niedawno autobiografii opisał jako tyrana i despotę. Sportowiec zyskał sobie grono licznych wielbicieli i dużo wrogów nonkonformistycznym poziomem życia, ostentacyjnym ignorowaniem tenisowej kultury i, oczywiście, dynamicznym stylem gry – opowiadano o nim, iż „od pierwszego seta Agassi jest na piątym biegu”. W 1990 roku pełen kompleksów na celu łysienia tenisista że oczywiście z powodu włosów przegrał finał turnieju Rolanda Garrosa, albowiem bał się, iż naprędce przygotowana peruka (poprzednia rozleciała się dzień wcześniej) spadnie mu z głowy. Zwycięzca 60 turniejów szacuje się w 2009 ze swej funkcji sportowej w autobiografii zatytułowanej „Open”. Agassi od 2006 roku jest na sportowej emeryturze – zajmuje się rodziną, istnieje również na imprezach charytatywnych.
Szósty zmysł również na wariackich papierach
W 2004 roku świat obiegła plotka, iż Bruce Willis zamierza poddać się nowatorskiemu zabiegowi klonowania cebulek włosów, jeśli jedynie innowacyjna metoda walki z łysiną zostanie atestowana. Gwiazdor nigdy nie potwierdził ani nie zdementował tej informacje. Jednakże choćby łysy, ciągle uważany jest za wzorzec męskości. Detektyw Addisona w serialu „Na wariackich papierach” (pierwsza swoja funkcja), twórca niezapomnianych książek w „Pulp Fiction”, „Śniadania mistrzów”, „Piątego elementu” i superbohater ze „Szklanej pułapki” zasłynął również w stanie entuzjastów mocniejszych trunków – od 2009 roku promuje wódkę „Sobieski”
Narodził się w Małkini, w 1937 w lipcu
Tymi słowami kaowiec rozpoczyna monolog w atrakcyjnej komedii „Rejs”. „Urodziłem się w Małkini” to również tytuł autobiografii Stanisława Tyma, odtwórcy tejże oraz sporo innych wielkich ról filmowych. Aktor, satyryk i reżyser spotkał na świat we miejscowości na wschodnim Mazowszu 17 lipca 1937 roku. Zagrał w kilkudziesięciu obrazach oraz serialach, między innymi kultowych komediach Stanisława Barei: „Nie traktuje róży bez ognia”, „To mi zrobisz, jak mnie znajdziesz” i „Miś”. Dziś w „Misiu”, gdzie Tym zagrał aż dwie osoby – łysiejącego działacza fizycznego i kudłatego węglarza – zagadnienie utraty włosów wpływa na proces niezwykle skomplikowanej intrygi… Film słusznie zyskał opinię samej z najciekawszych naszych komedii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *